Учасник АТО Олексій Цимбалюк заявив, що йому запропонували вбити російського журналіста Аркадія Бабченко і він повідомив про це Службі безпеки України.

Цимбалюк на своїй сторінці у Facebook оголосив, що це він був "виконавцем", вбивства.

Причини своєї заяви Цимбалюк пояснив тим, що після публікації відео, де зафільмовано, як він отримував аванс за вбивство Бабченка, і при цьому на запису не був змінений його голос, він не бачить більше сенсу "шифруватися".

Цимбалюк заявив, що в СБУ "працюють талановиті молоді опера", до яких "спокійно йдеш з інформацією про замовлення на вбивство і не боїшся, що тебе зіллють замовникам".

Цимбалюк подякував співробітникам СБУ за роботу.

"Прекрасно, що в службі працюють талановиті молоді опера, до яких спокійно йдеш з інформацією про замовлення на вбивство. Звертаєшся і не боїшся, що тебе зіллють тим же замовникам. Чесно, не знаю, як складеться моя доля далі, трохи нервую. Але точно знаю, що оперативник, який всю цю справу тягнув на собі, слідчий у справі - люди честі. Люди реально пашуть для того, щоб життя в Україні бул безпечним. СБУ мене не кинула, у мене все добре ", - написав він.

Популярні новини зараз

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Дружина Віктора Павлiка Репяхова показала себе в три роки: відразу зрозуміло, на кого схожий малюк

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Показати ще

Зазначимо, що інші джерела наразі не підтвердили, що саме Цимбалюк отримав замовлення на вбивство Бабченка.

Дивіться: СБУ показала момент передачі грошей кілеру

Як повідомляв портал "Знай.ua", замовника вбивства Бабченка показали українцям. У соцмережах з'явилась вся інформація про Бориса Германа, якого підозрюють в організації замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка.

Спочатку адвокат підозрюваного Євген Солодко розкрив у Facebook повне ім'я та прізвище свого підзахисного та розповів, що він є виконавчим директором українсько-німецького СП "Шмайсер", яке постачає зброю для потреб Міністерства оборони України та СБУ.

А пізніше у мережі показали і фотографії Бориса Германа.