Українські обленерго найближчим часом почнуть відшкодовувати громадянам гроші за відсутність світла.

Про це повідомляє ubr.ua.

Для того, щоб отримати відшкодування фізичним і юридичним особам слід дотримуватися двох положень: позбутися боргів і своєчасно оплачувати рахунки. Така процедура - питання, що обтяжує виключно енергопостачальника. Якщо умови не виконуються - сплачується двократна сума вартості енергетичних послуг, які не надавалися користувачам.

Більшість українців не вирішують ці суперечки через суд. Виняток - приватні будинки, де сума оплати за даний вид комунальних послуг становить більше кількох тисяч гривень. Більш того, часом можна втратити цінні предмети, наприклад, пральну машину, холодильник або котел через перебої з поставками. Як відомо, не кожен користувач електрикою зможе з легкістю придбати для себе нову техніку.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

Після оформлення претензії, почекайте компенсації. Якщо її не буде, зверніться до суду. Але найчастіше, відшкодування вдається отримати тільки після судової "тяганини".

Підприємствам радять готуватися до таких позовів: озброїтися контрактом з контрагентом на поставку продукції, правильно прорахувати поточні поставки, і отримати реакцію партнера - щоб той надіслав письмову претензію про вчасно непоставлену продукцію, розірвав угоду і виставив солідну суму неустойки.

Більше того, суд досить по - різному реагує на позови, що стосуються відшкодування коштів за надану або неналежно надану послугу. В основному, розгляд справ затягується, а результат, звичайно, не такий втішний. Судді намагаються не призначати до оплати відшкодування великі суми коштів. Причина - економічна криза і неблагополучне становище державних підприємств.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", електрика стане недоступною для українців.