Українська поліція вводить пілотний проект з протидії домашньому насильству.

Спеціальні групи поліції з протидії домашньому насильству поки що запустили у Києві, Одесі та Сєвєродонецьку, але восени запрацює по всій країні, передає канал "24".

"Якщо є дитина, то до мобільної групи приєднується ювенальна превенція, якщо є ознаки кримінального правопорушення, то обов'язково виїде слідчий і оперативний співробітник", – пояснила патрульна поліцейська Ганна Чумас.

Як повідомляв "Знай.ua", шістнадцяти особам, причетним до масового побоїща у Дніпрі 9 травня 2017 року, оголошено про підозру.

Популярні новини зараз
Комуналка по-новому: українців попередили щодо важливої ​​процедури Перевірки електролічильників: за що штрафуватимуть українців Ціни на цукор полетіли вниз: чому це поганий знак Перехід на шестиденку та навчання літом: школярів очікують зміни
Показати ще