На капітальний ремонт доріг в Україні виділили додаткові 800 мільйонів гривень.

Відповідні зміни до Держбюджету-2017 Кабінет міністрів затвердив сьогодні, повідомив віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон.

"Ці ресурси будуть спрямовані на будівництво важливої транспортної артерії України, яка з’єднує Захід із Півднем нашої держави, - автодороги Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв", - написав він у своєму "Facebook".

"Це стратегічно важливий для країни проект, особливо в умовах зростання товарообігу з Європою, і враховуючи те, що ця дорога веде до портів України", - наголосив Кістіон.

Як повідомляв "Знай.ua", у столиці триває ремонт Південного мосту, на якому працівники латають чималі прогалини, що утворилися після минулої зими.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 9 квітня: маніпуляції Близнюків, зрив Терезів і занепад Козерогів ТЦК хочуть жорстко карати за "помилки": за що штрафуватимуть Скільки балів потрібно для вступу у виші 2026 році: на скільки треба скласти НМТ, щоб потрапити на бюджет Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги
Показати ще