До війни Сергій Свидиренко жив у Донецьку і працював торговим представником, але з початком бойових дій подався у добровольці. Його історію розповіло "Радіо Свобода".

Сергій служив в армії до квітня 2016 року, а вже через місяць після демобілізації родина переїхала до сільського будинку поблизу Костянтинівки Донецької області і придбала першу партію качок і курок, пізніше – кіз і гусей.

Тепер, як він жартує, «завдяки Путіну перетворився на фермера».

Разом із дружиною і дітьми він вже рік розводить кіз, свиней і птицю. Із молока роблять рідкісні сири, з м’яса – ковбаси і копчені вироби. За цей час вдалося побудувати справжнє фермерське господарство.

Популярні новини зараз
Підвищення пенсій скасують для тисяч українців: кого омине індексація Осінніх канікул не буде: школярам доведеться навчатися без перерви на відпочинок Від білизни до авто – все власним коштом: скільки коштує мобілізуватись  В школах запроваджують нові правила: що зміниться для учнів та вчителів
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", двоє українських героїв із 93-ї окремої мотострілецької бригади перед очима у путінських найманців зірвали "прапор Новоросії".