За даними загальнонаціонального дослідження "Корупція в Україні", 93 % студентів, які вчилися або вчаться стикалися з корупцією в стінах Вінницького технічного університету.

Щодо загальнонаціонального опитування: у середньому, більш ніж половина тих, хто мав справу з українськими ЗВО всіх напрямів та спеціалізацій, стикався там із проявами корупції (загалом, частка тих, хто зіштовхнувся з корупцією в Україні, приблизно однакова для всіх сфер життя).

Схоже, що корупцію у вишах частково ініціюють самі студенти. Ті, хто вступив до університету з формальних причин (отримати «корочку» чи «відкосити» від армії) значно частіше особисто стикалися з корупцією у виші, якщо порівняти з тими, хто серед мотивів вступу у виш озвучив прямо чи опосередковано пов’язані з навчанням мотиви (отримання знань за фахом, навчитися вчитися та працювати в команді, підвищити загальну ерудицію, знайти друзів та однодумців).

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що у Львівському виші прогримів скандал на всю Україну.

Як повідомляв Знай.ua, у Львівському виші гримить скандал, мерзенну схему показали всій Україні.

Популярні новини зараз

"Данилко одружився": мама Вєрки Сердючки зняла баян з голови і хизується обручкою з букетом

"Тато йде в запій, всі гроші у матері": що відомо про 16-річного мажора, який влаштував ДТП у Харкові

"У рота їб*в, грошей дав і поїхав": все що відомо про жахливу ДТП в Харкові та водія-мажора - посилає копів, хизується батьками і не боїться в'язниці

Дружина Григорія Решетника одним відео показала, чому чоловік ніколи їй не зрадить

Показати ще

Знай.ua писав, що під Франківськом накрили голову митниці за хабарництво.