Стало відомо про те, що СБУ перехопили ще одну розмову окупантів. Їх кинуло керівництво гинути в Україні, і вони не знають, що робити далі.

Нова розмова, як завжди, була опублікована на Офіційних акаунтах Служби безпеки України в соціальних мережах.

Вкотре українці отримали підтвердження того, що російських окупантів відправляють сюди помирати, і не більше. Командири почали відступати, солдати залишилися без їжі, зброї, грошей, а також медичної допомоги.

На розмовах чутно, що російський солдат вкрай наляканий, і каже батькам, що керівництво їх кинуло і відступило.

Популярні новини зараз
50% від вартості комунальних послуг: хто з українців отримає пільги Ігор Ніколаєв у лікарні з інфарктом: життя висить на волосині У Верховній Раді задумалися знизити пенсії: хочуть досягти справедливості Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік
Показати ще

"...нас взагалі кидануло наше керівництво, воно відступило... у нас тільки вода є... Ми води набрали ... можеш навіть не підходити! Ти ходиш, так що йди бери автомат і знову йди в бій " - йдеться в повідомленні окупанта.

У страшних боях свої ж люди просто відмовляли в наданні медичної допомоги, говорили воювати йти далі, незважаючи ні на що.

Російські полонені, фото: Нацполіція
Російські полонені, фото: Нацполіція

Знову переконуємося в цинічності російської армії, і що багато хто почав втрачати віру в командирів, в свою армію, а також керівництво Російської Федерації. Вони розуміють, що нікому тут не потрібні, і тепер потрібно виживати.

Українці ж захищають свою землю, і рухаються до перемоги.

Нагадаємо, що з початку війни було ліквідовано вже понад 13500 особового складу росіян. Також, ЗСУ знищили величезну кількість окупантської техніки. Вони думали, що ЗСУ не здатні дати відсіч, а виявилося, що все зовсім інакше.

Нагадаємо, що в Україні затримали дипломата, який намагався вивезти $140 000, євро і навіть золото: все піде на потреби ЗСУ

Раніше повідомлялося, що еевеста Розенко Олена-Христина Лебідь захотіла собі кулемет через війну з Росією

Також, Володимир Зеленський окреслив "червоні лінії" на переговорах України і Росії