Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєской заявив, що Росія і Україна поки що не наблизилися до підписання домовленостей, а виконувати вимоги суду ООН не мають наміру.

Дмитро Пєсков зазначив, що поки що робота над підписанням домовленостей триває, і вони до цього не наблизилися. Коли це станеться-нікому невідомо.

Також, днем раніше Міжнародний кримінальний суд ООН закликав Росію в негайному порядку вивести війська з України, так як це суперечить всім законам. Дмитро Пєсков також відреагував на це повідомлення.

Дмитро Пєсков. Фото: "Інтерфакс".
Дмитро Пєсков. Фото: "Інтерфакс".
Дмитро Пєсков. Фото: "Інтерфакс".

"Ні, ми не можемо прийняти це рішення до уваги. У Міжнародного Суду є таке поняття, як "згода сторін". Тут ніякої згоди бути не може... "в даному випадку це те, що ми не можемо взяти до уваги" - говорить прес-секретар президента.

Популярні новини зараз
Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими Не робіть пюре і не смажте: як смачно і швидко приготувати картоплю, яку ви точно ніколи не куштували Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

Ці заяви вкрай суперечать словам делегацій обох сторін, що зараз вони працюють над важливим документом, який може позначити мир між сторонами, і в тому числі виведення військ. Однак, є нюанси, які продовжують опрацьовувати. Коли саме в них присвятять інших-загадка. Найімовірніше вони намагаються зараз напрацювати документ, який повинні будуть підписати Володимир Зеленський і Володимир Путін під час особистої зустрічі.

Участь Володимира Зеленського у заходах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, president.gov.ua
Участь Володимира Зеленського у заходах 76-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, president.gov.ua

Джерела повідомляють, що це може статися вже зовсім скоро, проте точної дати ще ніхто не знає.

Нагадаємо, що Ірина Сопонару з "жіночого кварталу" показала справжнє обличчя "русского мира" в Україні

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський попросив німецький Бундестаг допомагати не тільки на словах

Також, залишки збитої ракети окупантів потрапили у високоповерхівку в Києві