Зрив планів з окупації всієї України не залишають путіну маневрів, в кремлі вигадали нові плани зі створення на загарбаних в Україні територіях нової "респкбліки".

У Кремлі розглядають сценарій щодо організації квазіутворення під назвою "Південна Русь" на захоплених російською армією українських територіях. Про це повідомили на Радіо Свобода "Схеми"

Документ, який вдалося отримати "Схемам" - "Манифест Южнорусского народного Собора", розкриває плани "заснування нової держави" у відповідь нібито на "терор та тоталітарне нав'язування ідеології нацизму та бандерівщини".

Документ свіжозліплений, датований 16 квітня.

"У відповідь на терор та тоталітарне нав'язування ідеології нацизму та бандерівщини з боку колишньої Держави Україна ми, в особі Південноруського народного Собору, беремо владу в свої руки та засновуємо нову державу Південна Русь", - йдеться у "маніфесті".

Популярні новини зараз
Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Далі у документі наголошується, що так звана "Южная Русь" є "спадкоємицею Києво-Новгородської Русі, Запорізької Січі", так званої "Новоросії часів Катерини Великої" та УРСР.

Православ'я називають "фундаментом нашої культури та ідентичності", при цьому українську мову називають "говіркою": "Визнаємо російську мову, так само як і українську говірку, рідною та мовою міжнаціонального спілкування, при рівності всіх мов та народностей".

Нагадаємо, раніше Михайло Подоляк розповів, яким способом Україна буде обороняти свої території.

Як повідомляв портал "Знай.ua", загарбники обстріляли мирних мешканців Нью-Йорка некерованими ракетами.

Також "Знай.ua" писав, що Володимир Зеленський назвав фінальну мету росії.