Український сержант з позивним "Полтава" розповів про те, як вони з побратимами виганяють російських окупантів з України.

Журналісти порталу АрмiяInform вже мали честь поговорити з чоловіком, проте, зараз зустрілися в бойовій обстановці.

Втома і постійна напруга наздоганяє кожного військового на полі бою, однак, незважаючи на це, мотивація у ЗСУ зашкалює, і вони готові боротися до останнього. Не відстає і Сергій, який продовжує боротися з росіянами.

"Полтава", фото: АрмiяInform
"Полтава", фото: АрмiяInform

"Це перш за все війна артилерії і війна стилів командування. Тут, на передовій, це дуже добре відчуваєш. У нас найвища цінність – люди. І, звичайно, видно кожен командир, який піклується за особовий склад. У ворога, як воювали споконвіку "Ордою", так і продовжують. Та й по-новому починаєш цінувати ті базові речі, які були до війни: сім'я, друзі, стосунки. Все це тримає тебе в тонусі", - говорить він.

Популярні новини зараз
Путін терміново скликає Радбез Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним"
Показати ще

Зараз "Полтава" головний сержант підрозділу територіальної оборони у Львівській окремій бригаді. Багато хлопців побачили такі бої вперше в житті, але, при цьому вкрай швидко звикли до фронтових умов, і виконують свою роботу.

ВСУ, фото: Facebook
ВСУ, фото: Facebook

Далі чоловік дав кілька порад українцям, яким знаходяться в тилу.

"В першу чергу - готуйтеся! Якщо ви думаєте, що війна жодним чином вас не зачепить, ви помиляєтеся! Базові навички потрібні всім. Навчіться працювати з аптечкою і джгутами. Не треба бігати на супер-пупер тактикальні курси зі стрільби"а-ля спецназ". Але по можливості ходите в тир. Краще вивчіть матеріальну частину найпоширеніших зразків стрілецької зброї і спробуйте впевнено потрапляти в мішені на дистанціях до ста метрів" - продовжує Сергій.

Іноді прості речі можуть врятувати життя не тільки вам, але і близьким. Потрібно бути готовими до всього.

Нагадаємо, що активісти в Санкт-Петербурзі "атакували" Путіна: схоже, що тепер "львівським бойовим голубам" не відкрутитися

Раніше повідомлялося, що ріжуть вени аби не воювати: російські окупанти калічать себе, щоб не їхати в Україну

Також, пес патрон розчулив українців несподіваною порадою, яка слідує "взяти на озброєння"