Терорист Стрєлков-Гіркін заявив, що бійці ЗСУ майстерно розбивають супротивника, поки російські генерали у високих кабінетах вигадують нові "перемоги". Про це він написав у своєму telegram-каналі.

Стрєлков-Гіркін останнім часом не соромиться лаяти російське командування за провали на війні, розв'язаної проти України. Водночас нерідко проскакують тези, що воїни ЗСУ значно професійніші, ніж "друга армія" світу.

Стрєлков-Гіркін. Фото: скрін youtube
Стрєлков-Гіркін. Фото: скрін youtube

Так, цього разу терорист розкритикував вище військове командування російської армії, зазначивши, що вони можуть лише вигадувати "перемоги" для картинки, тоді як ЗСУ чітко бачать свої цілі та цілеспрямовано їх знищують.

Брифінг міноборони росії. Фото: скрін youtube
Брифінг міноборони росії. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

"Поки що в Кремлі продовжують неквапливо жувати звичні соплі - шановні українські партнери діловито знищують все, до чого їм вдається дотягнутися за допомогою "Хаймерсів", "трьох сокир" та "Цезарів", які наше МО (в особі генерала-болтолога Конашенкова та його Сяячого Шефа - Фанерного Маршала) клацає як горішки", - норовисто заявив Стрєлков.

Пост Стрєлкова. Фото: скрін telegram
Пост Стрєлкова. Фото: скрін telegram

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, терорист Стрєлков-Гіркін накинувся на Шойгу через провал війни проти України: "Деб*л або свідомий шкідник".

Також наш портал інформував, росіяни вперше за 8 років зіткнулися із серйозними проблемами в логістиці, удари ЗСУ по складах виявилися неймовірно точними.

Крім того, наш портал інформував, дружина окупанта, якого "незаконно загребли" на війну, пропонує йому скласти зброю та виїхати до РФ заплативши хабарі: "Треба валити".