Президенту росії володимиру путіну, мабуть, мало втрат у розв'язаній ним війні, і тому в Росії почали активно формувати добровольчі батальйони, які відправлять в Україну. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на сторінці у соцмережі facebook.

У Росії почали формувати добровольчі батальйони чисельністю по 500-600 осіб. Відомо, що половину із запланованих батальйонів уже створено, а решту планують добрати до кінця липня.

Окупанти. Фото: скриншот YouTube
Окупанти. Фото: скриншот YouTube

"Місяць тому близько 50 суб'єктів Росії отримали наказ на формування батальйонів чисельністю 500-600 осіб. Ми чітко знаємо, що на сьогоднішній день вже сформовано 8 батальйонів. Планується сформувати до кінця місяця ще 8 батальйонів. У кожному регіоні, у тому числі в Криму, Москві, Санкт-Петербурзі буде такий батальйон", - заявили в ГУР.

Популярні новини зараз
Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Більше не "золота" крупа: в Україні стрімко падають ціни на гречку Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще

Зазначається, що добровольців набирають через військкомати і весь процес повністю контролює Кремль.

Крім того, наш портал поінформував, що на Росії град знищив увесь урожай, фанатам путіна не допомогли навіть теплиці: "Бог вас благословив за порятунок України".