Українські бойові пілоти – страшний сон кожного окупанта. Вони як привиди з'являються звідки і наводять жах на загарбників. Бойові будні льотчиків показали на офіційній сторінці Міністерства оборони України у соцмережі Facebook.

Пілоти ЗСУ ще у перші дні війни показали російським окупантам, що їм не захопити українське небо. Усі місяці війни вони не дають загарбникам подихнути ні в небі, ні на землі, працюючи без вихідних та нормального відпочинку.

Українська військова авіація. Фото: скрін youtube
Українська військова авіація. Фото: скрін youtube

Так, у Міноборони показали серію кадрів з буднів миргородських авіаторів, які є справжніми асами своєї справи та з великим азартом відправляють загарбників прямо до пекла.

Пілоти ЗСУ. Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA
Пілоти ЗСУ. Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Популярні новини зараз
Тариф на воду знову підвищили: яким регіонам не пощастило бути першими Різниця у 28%: українцям у лютому пропонують газ дорожчий за 8 грн за куб Як в Україні збільшити пенсію: всім, хто працював до 2000 року, розповіли важливий аспект Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів
Показати ще

"Без вихідних та повноцінного відпочинку вони "мінусують" рашистів, захищаючи українське небо. На фотографіях – миргородські авіатори. Наші ангели-охоронці. Наші лицарі неба. Українські "привиди". втомилися продовжують захищати та відвойовувати Україну", - йдеться у повідомленні.

Раніше портал Знай повідомляв, російські окупанти отримали премію Дарвіна за найбезглуздіше фіаско на полі бою: воїни ЗСУ не можуть насміятися.

Також наш портал інформував, що російські пропагандисти звинуватили Київ у загостренні навколо Тайваню: "Проводять стрілянини".

Крім того, ми писали, що воїн ЗСУ пообіцяв давити ворога танками за те, що вони зробили з його рідним містечком: "Зайшли колоною 1000 одиниць техніки".