Джо Байден заявив, що вперше з часом Карибської кризи у світі постає загроза застосування ядерної зброї. Його слова наводить журналістка CNN Наталя Бертран.

"Вперше з часів Карибської кризи перед нами стоїть пряма загроза застосування ядерної зброї, якщо ситуація дійсно продовжить розвиватися тим шляхом, яким вона розвивається", - вважає президент США.

Також Джо Байден заявив, що Путін "не жартує, коли говорить про потенційне використання тактичної ядерної зброї, біологічної чи хімічної зброї, тому що її збройні сили значно відстають".

Раніше Знай писав, що українські військові просто сміються з планів путіна : це визнали аналітики та експерти.

Після повернення Лимана – найважливішого стратегічного залізничного вузла, українці продовжили відбивати свої землі у вимушених відступати росіян. Втеча рашистів надихає українських солдатів, які зіткнулися з голодними, погано екіпірованими військами супротивника.

Популярні новини зараз
ПриватБанк попередив власників кредитних карток про зміни: набули чинності нові умови ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

На півдні українські сили також почали просування в глиб Херсонської області, де, за оцінками видання, російські війська перебувають у хиткому становищі. Їхні запаси та матеріально-технічне забезпечення переважно знаходяться на східному березі річки за зруйнованими мостами.