Українські прикордонники постійно поставляють російським терористам до їх окопів вибухові сюрпризи. Одним з таких відео поділився на своїй сторінці у мережі Фейсбук волонтер Юрій Голик. Не дивлячись на те, що ситуація на Бахмутському напрямку залишається доволі складною, українські захисники продовжують мужньо боронити нашу землю.

“Окупанти закопалися в нашу землю, замаскувалися по щілинах поміж свого сміття. Але прикордонники знаходять ворога та доставляють йому «подарунки». У цьому їм допомагає безпілотник Mavic 3. Один з тих, що відправили їм ми”, — написав волонтер.

Варто зазначити, що сучасні дрони – один з найзатребуваніших інструментів у війні – нагадує Юрій Голик. Тому волонтер Юрій Голик разом з волонтером та спортесменом Сергієм Стаховським постійно дбають про те, щоб українські захисники отримували сучасні "очі у небі". Волонтери передають безпілотні апарати різним бригадам та підрозділам української армії.

дрони Mavic 3
дрони Mavic 3

Подібну партію Mavic 3 волонтери відправили до бійців 3-ї бригади оперативного призначення НГУ ім. полковника Петра Болбочана, яка працює в Донецькій та Луганській областях. Бійці продовжують наразі виконувати бойові задачі в Бахмуті.

Популярні новини зараз
НБУ зобов'язав банки перевіряти клієнтів: яку інформацію не сховати Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків
Показати ще