В Росії збираються розвивати в регіонах кадетську освіту для дівчаток. Це стосується і окупованого Криму.

Про такі наміри російського Міноборони пишуть місцеві ЗМІ, цитуючи слова міністра відомства Сергія Шойгу.

Повідомляється, що в підмосковному парку "Патріот" пройшов перший всеросійський молодіжний форум "Я – Юнармія", на якому Шойгу і озвучив такі плани.

На запитання учасниці форуму з Севастополя, чи планується і в її місті будівництво кадетського училища для дівчаток, глава Міноборони відповів ствердно.

"У нас дуже розвинена система довузівської освіти. І ми хотіли б в регіонах розвивати систему підготовки дівчаток. Ви знаєте, що в Москві є пансіон вихованок Міноборони, де у нас проходять навчання чудові дівчатка. Напевно, приймемо таке рішення в тому числі і по Севастополю", - заявив Шойгу.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Олександр Пономарьов провів безсонну ніч з чоловіком Тоні Матвієнко Арсеном Мірзояном: "Як це добре"

Показати ще

Проте в окупованому Криму і без кадетських училищ окупанти проводять військові навчання для дітей та готують їх на гарматне м'ясо. Дітей вчать встановлювати і знешкоджувати наземні міни, показують саморобні вибухові пристрої, пояси смертників і замасковані бомби.

Як повідомляв портал "Знай.ua", найбільший європейський інформаційний телеканал Euronews зняв сюжет про військові навчання для дітей з окупованого Криму.