Російські зірки часто висловлюються з негативним підтекстом про українців. Режисер і композитор Володимир Назаров розповів, чому так відбувається.

Відповідне інтерв'ю він дав "Гордон".

"Мені здається, людей мистецтва теж "зіпсувало квартирне питання". Сите життя, небажання з нею розлучатися, боязнь втратити те, що у них є. І дуже багато абсолютно не вірять у те, що кажуть", – розповів композитор.

Він зазначив, що навколо абсолютне лицемірство і брехня. Назаров згадав лідера ЛДПР Володимира Жириновського.

"У тому, що він говорить, неможливо сумніватися! А цих я знаю - вони брешуть! Брешуть і лицемірять", – заявив він.

Популярні новини зараз

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Кума Дзідзьо Цибульська повелася на розіграш матері: "Як запхати велику…"

Показати ще

За словами композитора, після ефіру до нього підходять ті самі зірки і розповідають, що їм потрібно годувати сім'ю. Назаров задався питанням: навіщо курвиться. Адже своїми словами представники російської культури псують собі некролог.

"Я не знаю, діти, правнуки, онуки, шанувальники будуть потім згадувати не те, що ти створив якісь чудові образи в мистецтві, а зрада", – зазначив він.

Він вважає, що все це є зрадою не тільки по відношенню до України, але і Росії. Коли у Назарова питають, що відбувається в Києві, він скидає посилання на веб-камери. Однак, за словами композитора, ніхто не смотит.

Як повідомляв портал "Знай.uа", російські медики не змогли правильно діагностувати у Назарова рак, через що йому довелося звернутися за допомогою до німців.

СохранитьСохранить