Малайзійська модель із незвичайним дефектом шкіри зібралася брати участь у конкурсі краси "Міс Всесвіт-2018".

20-річна Евіта Дельмундо з міста Кота-Кінабалу народилася з великими родимками і бородавками по всьому тілу. Однак дівчина вважає себе "справжньою королевою краси" і хоче довести це всьому світові, пише малайзійський Elle.

Евіта вже подала заявку на участь і побувала на кастингу. Тепер чекає результатів відбору. Втім, навіть якщо її не оберуть, дівчина не збирається опускати руки і планує й надалі брати участь у конкурсах краси.

Професія у Дельмундо - аж ніяк не гламурна - дівчина працює у кафе для котів. У вільний час любить співати, малювати і грати на гітарі.

Евіті довелося подолати безліч перешкод на життєвому шляху, перш ніж вона навчилася приймати себе такою, якою є.

Популярні новини зараз

У Києві воскресили "Москвич" з 90-х: таких було всього 700 на весь світ

Українців відпустять на пенсію в 45 років

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

"Наді мною знущалися у початковій школі, діти обзивали мене монстром. Я була дуже боязкою і замикалася у собі, бо не знала, як упоратися з цим усім. Коли у 16 років я стала відвідувати церковний табір, то дійсно навчилася любити себе і спілкуватися з іншими. Ймовірно, це був перший раз, коли я по-справжньому зрозуміла, як я виглядаю", - розповіла дівчина.

Спочатку Евіта мріяла видалити всі родимки. Але медики вважають, що це ризиковано, тому Дельмундо відмовилася від операції і вирішила перетворити дефект на свою фішку.

"Я намагаюся ігнорувати людей, які говорять мені неприємні речі. Хейтери не заслуговують моєї уваги", - зазначила модель.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", модель із рідкісним захворюванням вражає епатажними образами.