Збройний конфлікт і порушення територіальної цілісності України - результат ретельно спланованої тактики, а розпалювання чвар між представниками однієї країни - пристрасть жителів Кремля.

Про це в ефірі одного з українських каналів заявив Юрій Колесников, ветеран АТО та боїв за Сухумі. Так він прокоментував скандальну заяву головного бойовика "ДНР" Олександра Захарченка про створення так званої "Малоросії".

"Звичайно, Захарченко це не сам каже, він взагалі мало що може говорити, з огляду на стан його мізків. Коментувати те, що Захарченко каже від себе, для цього потрібен психіатр, вибачте. Чому вони намагаються позбутися саме слова "Україна"? Це дуже принципове питання. Тому що з самого початку задумка була яка? Як мені розповіла одна наближена до Кремля російська журналістка, яка перепила в той час, вона сказала: "Взагалі, кінцева задача, щоб хохли почали вбивати один одного", - підсумував Колесніков.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що "воскреслий" ватажок "ЛНР" повеселив України черговою загрозою.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розсмішила відео з сином у райському куточку: "Веня такий чудовий"

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Показати ще