Українська контррозвідка розсекретила російського військового, 41-річного Олексія Сосновського, який майже рік провів у "відрядженні" на Донбасі, навчаючи артилеристів терористичної "ДНР".

Як повідомляє ТСН, Сосновський народився в місті Томмот Алданского району Республіки Саха, Росія.

Нині проживає в Березівському Свердловської області, проходить військову службу в одній з військових частин Єкатеринбурга.


Присяга, 1995 рік

Перебуваючи у "відрядженні" на окупованій Донеччині, Сосновський виконував функції куратора гарматно-артилерійського дивізіону незаконного збройного формування "Гвардійська оперативно-тактична група "Кольчуга"(в минулому артилерійська бригада" Кальміус ") 1-го Армійського корпусу "Міністерства оборони" бойовиків.

Для прикриття використовував ім'я "Михайло" і позивний "Якут".

Популярні новини зараз

Зірка "Жіночого кварталу" Лера Товстолес розкрила закулісся "весілля" Лесі Нікітюк: "Боже, наречена"

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

63-річна мама Дана Балана вразила наречену сюрпризом: "На весіллі"

Показати ще

Сосновський був у "відрядженні" в Донецьку в період з січня до листопада 2017 року, відповідав за підготовку особового складу по використанню систем залпового вогню і ствольної артилерії.

Також росіянин займався питаннями комплектування зазначеного підрозділу російським озброєнням і боєприпасами, відповідав за їх поставку по території РФ і за облік використаних боєприпасів.Військовий погоджував з вищим командуванням ЗС РФ, яке знаходиться в складі "1-го Армійського корпусу "ДНР", кожне використання озброєння, "забороненого" мінськими домовленостями.

А в соцмережах Сосновський постить фото своїх подорожей.