Знамените подружжя Кім Кардашьян та Каньє Уест, які на початку січня втретє стали батьками не бояться забобонів та не переймаються чужими думками. Зірки вже потішили шанувальників першим фото новонародженої доньки Чикаго.

На сторінці в Instagram телезірка опублікувала кумедний знімок, на якому вона обіймає крихітку.

"Крихітка Чикаго", - підписала знімок щаслива матуся.

Це неймовірно, але фото за півдоби переглянуло понад 6 мільйонів підписників.

Дівчинка народилася в січні: малятко виносила сурогатна матір через те, що Кардашьян боялась ускладнень при пологах, так як раніше Кім заборонили народжувати через небезпечний діагноз - "плацентна Акретія" (прирощення плаценти до матки).

Крім того, Кім не подобалося, як змінюється її тіло під час вагітності, тому вона прийшла до висновку, що сурогатне материнство - ідеальний вихід для них з Каньє.

Як відомо у 36-річна Кім і 40-річний Каньє вже мають двох дітей: донька Норт і син Сейнт.

Не дивлячись на те, що Кім самостійно народила двох дітей але за досить короткий час змогла привести своє тіло до ладу. Особистий дієтолог Кардашьян розповіла, у чому особливість її харчування та як потрібно дбати про фігуру, коли ти багатодітна мати.

А нещодавно Кім розкрила свої параметри. На питання журналістки, Кардашьян відповіла, що має талю 24 дюйми (60 сантиметрів). Щодо своїх видатних стегон, вона назвала цифру 39 дюймів (99 сантиметрів). Це фанати звісно ж не сприйняли за правду, оскільки при тонкій талії, її стегна здаються просто безмежними, і скоріш за все, там більше, ніж 99 сантиметрів.

Кардашьян в дитинстві та юності

Як повідомляв портал "Знай.ua", пишнотілі моделі показали пародію на сімейство Кардашьян. Моделі позували, як на знаменитому знімку упроекті Calvin Klein взяли участь п'ять зірок: Кім, Кортні, Кендалл, Хлої і Кайлі. Дівчата обрали схоже вбрання та прийняли такі ж пози, як і зіркові сестри. В мережі показали, що з цього вийшло.