Українські військові розкрили деталі знищення ДРГ під керівництвом кадрового російського офіцера капітана Щербака Олександра Олександровича (позивний «Алекс») в районі села Жолобок.

Відповідну заяву командира 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади полковника Владислав Клочков оприлюднило Військове телебачення України.

"Обійшовши ворога та маючи тактичну перевагу, наші військовослужбовці запропонували супротивнику скласти зброю без бою, гарантуючи життя та безпеку. Командир групи та снайпер здійснили спробу збройного опору та були ліквідовані у ближньому вогневому бою, але не ножами, сокирами чи списами, як подали це окремі ЗМІ.

Решта – сапер, снайпер і два кулеметники затримані. Один з них – 22-річний громадянин Російської Федерації, мешканець Алтайського краю", - відзначив Клочков.

Він додав, що в якості трофеїв взято зброю, яка вироблена та знаходиться на озброєнні в армії Російської Федерації, зокрема гвинтівку СВД 1994 року випуску з пластмасовими прикладом та цівкою; спорядження нового зразка, розроблено для російських диверсійних груп та інші речі.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська показала дорослих дітей від колишнього В'ячеслава Узєлкова: "Копія тато"

Катерина Репяхова публічно поскандалила з колишньою Віктора Павлiка: "Звели сина в могилу"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Медики б'ють на сполох – не вистачає ліжок та лікарів: в Раді викликали "на килим" Віктора Ляшка

Показати ще

"Наразі щодо затриманих відповідними державними органами проводяться слідчі дії. Їх господарі –терористична організація "ЛНР" - відмовилася визнавати затриманих, назвавши їх "курсантами Харківського інституту МВС", - додав полковник.

Як повідомляв "Знай.ua", нову порцію "гарматного м'яса" підігнала на непідконтрольну Україні територію Донбасу Росія. Цього разу у "відпустку" прибула група російських військових на автомобілях з номерами, зарезервованими за Пензенською областю.