У Миколаєві та Білгород-Дністровському привітали бійців 406 окремої артилерійської бригади (ОАБр) з поверненням на рідні терени з зони проведення АТО.

Про це повідомила прес-служба бригади.

"Після тривалого відрядження на них чекала не менш важка та виснажуюча подорож додому. Але, це була приємна втома, бо ніщо так радує воїна, як повернення на рідну землю. Спочатку їх зустріли ми – у місті Миколаєві, де вони мали можливість перевести подих та зранку рушити знов туди, де їх чекають родини та постійне місце дислокації – у Білгород-Дністровський. Звісно, наскільки це було можливо, ми постаралися тепло зустріти своїх побратимів", - йдеться в повідомленні.

"Незважаючи на пізню годину, привітав хлопців наш оркестр та представники управління бригади. Як і має бути, кращі військовослужбовці на місці були відмічені почесними грамотами від командування частини а також подячними листами від міського голови, за ту важку роботу, що вони протягом стількох місяців виконували на Сході країни", - розповіли у прес-службі.

А 10-го червня військовослужбовців вже зустрічали вдома.

Популярні новини зараз
Працювали 38 годин на тиждень, готуйтесь до 100 годин: українців попередили Укренерго піднімає тарифи: на скільки зросте вартість світла у 2026 році Скасування осінніх канікул та навчання по суботах: в школах запроваджують нові правила "Особливий вид знущання": в Україні спалахнув скандал через імена дітей
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", Збройні сили України взяли під свій контроль чергову окуповану проросійськими терористами територію Донбасу.