Генпрокуратура перетворюється на орган політичного тиску – експерт

Політика
17.02 13:15
264
0

Таку думку висловив політолог Кость Бондаренко, коментуючи тиск ГПУ на опозиційних політиків, додавши що в останній час прокуратура значно активізувалася у роботі з народними обранцями.

"Спочатку сумнівна з правової точки зору активність щодо перевірки декларацій, що є насправді функцією НАБУ і НАЗК, і ДФС не може проводити "позапланові перевірки декларацй фізичних осіб".

В той же час ГПУ обіцяє неприємності 17 депутатам, а перших трьох Генпрокурор навіть уже назвав попрізвища.

Потім сьогоднішній обшук у депутата Рибалки, керівника важливого комітету і члена опозиційної фракції:

"Все це повязано зі спробами встановити силовий контроль над парламентом та проштовхуванням законопроекту 5610, який значно посилює роль прокуратури, заморожує формування ДБР і несе загрозу ліквідації НАБУ. Минулого тижня цей законопроект 10 разів голосували для включення до порядку денного, голосів не було, і Генпрокурор обіцяв застосувати рішучі заходи для збору голосів" - вважає експерт.

"Спроби побудувати в Україні поліцейську державу апріорі успішними бути не можуть, а після таких силових "наїздів" в Раді може сформуватися "антилуценківське" лобі. Яке не лише не пропустить його на вищі посади, але й змусить звітувати за роботу в ГПУ" - на завершення додав політолог.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Африканська авантюра Росії: навіщо Путіну військова база у Джібуті
ЧитальняАналітика 25 лютого

Додалися до цього непрості відносини з Іраном, складнощі з Туреччиною. У результаті російська дипломатія отримала низку складних завдань. Однак це […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори