Голлівуд стимулює молодь вивчати фізику

Столиця
02.04 04:55
789
0

За даними Інституту фізики на 40 відсотків зросла кількість студентів, які подали заявку на вступ на фізичні факультети. Крім того, стало більше охочих здавати фізику на іспитах на атестат про повну середню освіту в 2012-2013 роках.

Що стосується конкретних вузів, то кількість заявок, що подаються на отримання ступеня бакалавра з фізики, в Оксфорді збільшилася на 35 відсотків (за 2010-2014 роки), в Манчестерському університеті - на 37 відсотків (за 2008-2014-й). Зросло також на 40 відсотків кількість перспективних аспірантів-фізиків в Манчестері. Керівництво вузу вже зараз планує перебудувати будівлю факультету, оскільки стара вже не вміщає студентів.

"Імідж фізики радикально покращився в останні роки. Про це говорить, зокрема, популярність "Інтерстеллар" і "Всесвіту Стівена Хокінга". Такі віяння наростають вже давно завдяки медійного "сліду" від Великого адронного коллайдера і появи безлічі науково-популярних передач на фізичні теми, націлених на широку публіку. Покращилось і викладання фізики в середній школі ", - зазначає представник Інституту фізики Іоанна Кіневіч.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...
ПолітикаВибір редакціїРозслідування16.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори