Критик Путіна відкриє телеканал на Донбасі

Столиця
10.07 18:14
1605
0

Відомий російський журналіст та критик Путіна вирішив відкрити власний телеканал на Донбасі.

Андрій Бабицький, який раніше працював на "Радіо Свобода", вважає західні ЗМІ упереджені у питанні висвітлення конфлікту на Сході України та хоче відкрити у Донецьку свій канал "Діалог".

"Ми хочемо відійти від мови ненависті, щоб використовувати більше аналізу та спробувати донести голоси із іншого боку лінії розмежування", - пояснив концепцію нового телеканалу Бабицький, пише The Guardian.

Ідея каналу полягає у тому, аби знайти спільну мову між Донецьком та іншою частиною України. Журналіст наголосив, що фінансування ніяк не пов'язане із владою так званої "ДНР". Його канал буде фінансувати "донецький бізнесмен", запевняє він.

Читайте також: Зенітники вчились збивати ворожі безпілотники (фото)

"Діалог" вийде уже в ефір через місяць. І як зауважив Бабицький, канал не буде дотримуватися жодної зі сторін конфлікту. Водночас він ухилився від відповіді на запитання щодо можливої критики каналом терористичної організації "ДНР".

Нагадаємо, що журналіст став відомим у період війни у Чечні через свою критику Кремля та політику Путіна. На початку 2000 років чоловіка викрадали російські війська і про нього не чули впродовж довгого періоду. Після звільнення він виїхав за кордон.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори