Земельний суд Відня прийняв рішення не видавати Іспанії українського олігарха Дмитра Фірташа.

Суд у Відні вирішив, що їхні колеги в Барселоні надали недостатнє обґрунтування для європейського ордера на арешт, виданого на Фірташа за підозрою у відмиванні грошей і створенні кримінального угруповання, повідомляє австрійське видання Kurier.

Відзначається, що адвокати українського олігарха звинуватили судову систему Іспанії в спробах нав'язати Австрії політично вмотивовану екстрадицію Фірташа.

"Іспанська судова система на прохання США намагалася продавити політично вмотивовану екстрадицію нашого підзахисного. Іспанці навіть не зуміли задовольнити мінімальні вимоги, яких вимагає європейський ордер на арешт", - сказав один із захисників Фірташа Дітер Бомдорфер.

Нагадаємо, Фірташа затримали 12 березня 2014 року в столиці Австрії за запитом ФБР США і помістили в слідчий ізолятор.

Однак вже 21 березня Фірташ був звільнений під рекордну заставу в 125 млн євро. Гроші для застави, за інформацією ЗМІ, внесли російські бізнесмени Аркадій і Борис Ротенберги, які вважаються близькими до Путіна. Братів називають колишніми спаринг-партнерами російського президента по дзюдо.

Як повідомляв портал "Знай.ua", екстрадиція в США українського бізнесмена Дмитра Фірташа затягувалась через зволікання Іспанії.

Популярні новини зараз

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Надя Дорофеєва відсвяткувала 31-річчя: найспокусливіші образи екссолістки "Время и стекло"

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще