Керівництво компанії попереджає про відключення "Київводоканалу" за величезні борги, що стане для столиці найбільш критичним.

Відомо, що загальна сума заборгованості киян за електроенергію перед компанією "Київенерго" у вересні порівняно з серпнем 2017 року виросла на 3,2%. Станом на 1 жовтня вона склала 1,012 млрд грн.

Як повідомляється, підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності та населення досягли позначки найбільшого боргу. Так, підприємства житлокомунгосподарства, за підсумками серпня, заборгували за електроенергію 491,4 млн грн.

Найбільший боржник на сьогоднішній день - "Київський метрополітен". Борг становить 201,5 млн грн.

Жителі Києва станом на 1 жовтня заборгували 332,15 млн грн за спожиту електроенергію.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Оля Цибульська показала, як пробилася в шоу-бізнес "через ліжко"

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще

Найбільше заборгували споживачі Дарницького району – 48,9 млн грн, Святошинського та Солом'янського – 37,4 млн грн.

Заборгованість державного бюджету з компенсації пільг та субсидій перед "Київенерго" становить 141,49 млн грн, з яких борг "Київводоканалу" – 53,71 млн грн.

Крім того, представники компанії повідомили, що в разі подальших неплатежів, вони будуть змушені відключити "Київводоканал" за борги, що стане критичним для Києва і може нести екологічну загрозу.

"НКРЭКУ автоматично списує кошти для оплати спожитої електроенергії за рахунок пільг та субсидій на користь "Енергоринку" за константі (у вересні – 46 млн грн). Хоча "Київенерго" не отримує розрахунок у повному обсязі, кошти з рахунків компанії автоматично списуються", - розповіли в компанії.

Дивіться сюжет про борги

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", "Київгаз" опломбував 62 котельні через борги.