Цієї ночі в Київській області ввечері та вночі через відлигу будуть тумани. До кінця доби 9 лютого та вночі 10 лютого видимість через туман становитиме 200-500 метрів.

Про це попереджає Український гідрометцентр.

"Закликаємо водіїв бути уважними та обережними за кермом. Плануйте свої подорожі з урахуванням прогнозів", - радять в "Укравтодорі".

Зазначимо, що чимало регіонів засипало снігом. Непогода триває, бо циклон "Мартіна" завис над Україною разом із снігопадами, бо його стримує антициклон із Росії.

Сильні снігопади накрили ледь не всю Україну.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що засніжену Хортицю показали з висоти пташиного польоту.

Популярні новини зараз
ПФУ піде по квартирах: що обов'язково перевірять Частині українців заблокують доступ до "Приват24": кому це загрожує В Україну повертаються аномальні морози: синоптик назвав дати ТЦК "візьме на олівець": повідомили про нові штрафи
Показати ще