Вартість оренди квартир у Києві ще не досягла ринкових показників і має всі передумови для зростання.

Про це заявив експерт з нерухомості Іван Кудояр.

"Я вважаю, що оренда навіть недооцінена, вона зараз маленька. Виходити на ринок оренди можна зараз навіть з 6 тисячами гривень. Це буде квартира не самої хорошої якості, але придатна до проживання. А за 8-9 тисяч буде цілком пристойна квартира. Тобто за 350-400 доларів ви в'їдете в хорошу квартиру на Правому березі", - підкреслив він.

За словами експерта, за минулий рік вартість оренди житла в столиці зросла на 10-30%.

Популярні новини зараз
Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" відчула себе непотрібною через війну: "Кому потрібні танці" Донька Володимира путіна Катерина Тихонова народила дитину від Зеленського, вже прилетіли до Москви - німецькі ЗМІ Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще

"Вартість квартири - це 110-120 орендних платежів. В даний момент у нас відбувається трошки перекіс. У нас 150-180 орендних платежів вартість квартири. Тобто у нас оренда ще буде підніматися", - зазначив Кудояр.

Також він визнав, що зараз вигідніше орендувати квартиру, ніж вкладати кошти в купівлю власного житла.

"Я скажу, що оренда зараз вигідніше, ніж покупка. Молоді, яка купує нерухомість, тим більш вигідно орендувати. Сьогодні живе в Голосіївському районі Києва. - Ред), завтра отримала роботу в Шевченківському і переїхала туди", - констатував він.

Дивіться: Іван Кудояр про оренду квартир

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про падіння цін на нерухомість в Україні.