Популярний сервіс показав квартиру після найгіршого в історії орендаря

поділитись
Гість завдав збитків на 10 тисяч євро

Парижанка Лорі Сінаковскі вирішила підзаробити на власній квартирі, здавши в оренду через популярний сервіс Airbnb. Проте жінка навіть не здогадувалась, на що клієнт перетворить її новеньке помешкання. Гість зробив із квартири справжнє сміттєзвалище, а щоб ліквідувати наслідки, жінці довелося звертатися за допомогою до спеціалістів.

На знімках, які парижанка опублікувала в мережі, видно, що приміщення завалені різним сміття, у кожній кімнаті вона побачила купи порожніх пляшок з-під алкоголю. А ліжко та диван були загиджені фекаліями та сечею.

Жінка звернулась до адміністрації Airbnb за поясненнями, проте вони запевнили, що попередній орендавець залишився задоволений цим чоловіком, який приїхав із Канади. Також в службі додали, що подібні випадки трапляються, проте вкрай рідко,  із 30 тисяч зданих квартир, лише одиниці були сильно пошкодженими.

Канадцю знадобилося всього лише три тижні, щоб перетворити квартиру на помийку. У ній навіть завелися комахи. Жінка звернулась за допомогою до спецслужб, щоб повернути квартирі нормальний вигляд, адже зараз вона просто непридатна для життя.

За підрахунками 23-річної власниці, канадець завдав збитків приблизно на 10 тисяч євро.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  у Києві мати 12 дітей заборгувала за комуналку рекордні півмільйона гривень.

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
квартира, оренда, звалище, збитки, Париж
На його рахунку щонайменше 32 жертви
0
0
01:55 27.04.2018
Центр ядерних випробувань може бути зруйнований
0
0
00:33 27.04.2018
Судове рішення в Чехії наказало закрити "представництво ДНР" в цій країні
0
0
00:11 27.04.2018
Багато демократів вважають Помпео занадто затятим
0
0
23:32 26.04.2018