Автомат в київському ТЦ показує перехожим жорстке доросле кіно

поділитись
Автомат збентежив відвідувачів торгового центру

Автомат для фотографій, який розташований в київському торговому центрі, раптово змінив свої функції і перетворився в мобільний кінотеатр. На його екрані показували кадри з фільмів для дорослих.

Фото з ТЦ моментально розлетілися в соцмережах. Поки не вдалося точно дізнатися, чому автомат почав крутити такі фільми. За однією з версій до цього причетні хакери, яким вдалося зламати пристрій і запустити трансляцію.

Не зрозуміло, на скільки швидко змогли зреагувати в торговому центрі на цей інцидент і вимкнути автомат. Але цей випадок встигли зняти на камери відвідувачі ТЦ.

Раніше подібний випадок стався в Росії. У петербурзькому ТРК "Ріо" невідомі вирішили розбестити дітей. Під час катання на ковзанці на рекламних дисплеях протягом чотирьох хвилин транслювали фільм для дорослих.

Батьки висловлювали своє обурення з цього приводу. Адміністрація ТРК не знає, що саме сталося з екранами, але пообіцяла знайти і покарати винних.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Індії група неврологів вирішила взятися за боротьбу з залежністю від порно і створила спеціальний мобільний додаток. Проект назвали в честь мантри.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
торговий центр, хакери, фотоавтомат
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Головне - "позолотити" ручку
0
0
17:18 19.03.2018
У Києві грабіжник побив жінку молотком по голові
0
0
08:50 19.03.2018
Поліція звернулася до жителів української столиці
0
0
06:59 19.03.2018