У Києві особи кавказької національності б'ють дівчат і намагаються їх викрасти.

Про це повідомляє телеграм-канал "Нueviy Кiev". "Діти гір на евробляхах полюють на дівчат. За словами очевидців, кавказці б'ють по ногах проходять жертв, після чого закидають їх в машину. Двом дівчатам вдалося відбитися", - сказано в повідомленні.

Банда на "євробляхах"

Популярні новини зараз
Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Оля Полякова зізналася, що з дитинства любила чоловіків старшого віку: "Вадим називав мене своєю молодшенькою" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що правила ввезення імпортного автомобіля на територію України змінилися: парламент вніс поправки в закон "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів".

Так, згідно з документом, оформлення транспортного засобу, привезеного з-за кордону, кілька спростилося. Згідно зі змінами, в ст. 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" слова "пропуск на митну територію України" замінено словами "митне оформлення".

Це означає, що тепер не потрібно в обов'язковому порядку мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, який раніше необхідно було показати при ввезенні автомобіля в країну і під час держреєстрації. Однак такий сертифікат все одно потрібно надати на внутрішній митниці під час митного оформлення автомобіля.