Неподалік Києва активісти зібрались під маєтком чиновника, паркан якого повністю перекрив величезним забором доступ людям до річки, що заборонено українським законодавством.

Про це повідомляє "Інформатор". Інцидент стався у Вишеньках. Громада вирішила провести акцію “Звільнимо берег річки разом”. Приватний власник збудував величезний паркан, через що люди не можуть дістатися до водойми. Відгороджена територія належить представнику Адміністрації президента Євгену Пулю.

На його охорону підтягнулись поліцейські. Загалом на місце прибуло майже півсотні патрульних, які не давали активістам зруйнувати паркан, хоча той встановлений з порушенням законодавства. Поліцейські намагалися відтіснити мітингувальників й в результаті зчинилась бійка.

Патрульні затримали кількох активістів. Поки невідомо, чи були травмовані під час сутичок. Але поліцейським не вдалося встояти під натиском активістів. Останнім вдалося пробити та зруйнувати частину паркану чиновника.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, активістам вдалося врятувати озеро в Києві від повного знищення. Тут організували незаконний видобуток піску.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив суворі ліміти: що треба знати клієнтам В Україні готують нові правила для водіїв: що зміниться Заберуть квартиру, машину та заблокують рахунок: ухилянтів можуть позбавити майна Головне за 31 січня: пенсія стане недосяжною в Україні, генератори не врятують Київ, а штрафи від ТЦК збільшаться
Показати ще