Підготовка до будівництва довгоочікуваного метро на столичний Виноградар нарешті зрушила з мертвої точки: влада визначилася, які ділянки стануть майданчиками для зведення підземки.

Так, з цим питанням розібралися на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами: депутати визначилися з дозволом на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок КП "Київський метрополітен". Про це повідомляє прес-служба Київської ради."Підготовчі процеси все ближче підводять нас до початку будівництва метро на Виноградар - в системі Prozorro триває закупівля послуг генерального підрядника. Відведення земельних ділянок вздовж майбутньої траси метро, ​​на яких будуть розгорнуті будівельні майданчики, - це один із документальних етапів перед тим, як стартують роботи безпосередньо на землі", - заявив голова постійної комісії з питань транспорту, зв'язку та реклами Олексій Окопний.

Зокрема, мова йде про земельні ділянки орієнтовними площами 0,69 гектара, 0,98 гектара, 0,56 гектара, 0,09 гектара, 0,68 гектара, 0,11 гектара, 0,29 гектара, 1,64 гектара, 0,11 гектара, які відносяться до комунальної власності територіальної громади міста Києва. Вони надаються в оренду на 7 років під розташування будівельних майданчиків для будівництва об'єктів ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції метро "Сирець" на житловий масив Виноградар.Коли будівництво дійде кінця, обслуговуванням ділянок у межах станцій займатиметься КП "Київський метрополітен", а решту повернуть міським земель загального користування.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що киянам розповіли, коли нарешті закінчать будівництво Воскресенського моста: новий міст через Дніпро може з'явитися через лічені місяці.