Ілон Маск засновник компаній SpaceX і Tesla виклав в інтернет відеозапис електричного автобуса для тунелів під містами, який створили у ще однієї його компанії The Boring Company.

"Думаю, це можна назвати підземним автономним електричним автобусом зі швидкістю 150 миль на годину (241 км/ч), який автоматично перемикається між тунелями і ліфтами. Таким чином, так, це автобус", - написав винахідник.

The Boring Company змістить акценти при бурінні підземних тунелів: тепер у пріоритеті будуть не авто, а транспортування пішоходів і велосипедистів.

"Новий план The Boring Company: всі тунелі і Hyperloop будуть мати в пріоритеті пішоходів і велосипедистів, а не автомобілі", - написав Маск.

Він також зазначив, що його компанія планує створити величезну кількість невеликих станцій по всьому місту.

"Міська система буде мати тисячі невеликих станцій, за розмірами як одне паркувальне місце, яке буде знаходитися поряд з місцем вашого призначення і плавно впроваджуватися в "тканину" міста", - написав він.

"Це буде краще, ніж невелика кількість великих станцій, як в метро", - додав Маск.

Раніше повідомлялося, що транспортне управління Вашингтона видала попереднє дозвіл компанії The Boring Company на реалізацію проекту підземної автомагістралі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" компанія Tesla вперше відправила партію вантажу з допомогою новітніх электрофур власного виробництва. Про це повідомив у четвер в Instagram глава компанії Ілон Маск. Він розмістив в сервісі фотографію двох электрогрузовиков Tesla Semi перед їх відправленням зі штату Невада. Як зазначив Маск, фури будуть партію доставлять акумуляторів для автомобілів Tesla із заводу компанії в Неваді на складальну майданчик в штаті Каліфорнія, що допоможе істотно заощадити витрати на транспортування деталей.