В мерії відбулася нарада з розкопок на Поштовій площі. Заступник голови міської адміністрації Олексій Рєзніков заявив, що археологічна експедиція на Поштовій площі повинна отримати статус міжнародної. Справа в тому, що місце проведення розкопок тимчасово закрили через загрозу обвалу. Про це повідомила прес-служба Київради, передає Politeka.

Київ планує провести міжнародну конференцію з питань консервації артефактів і музеєфікації пам'яток. Тому археологам доручили до 15 січня 2018 року надати до Департаменту культури КМДА опис всіх знайдених артефактів із зазначенням їх цінності. Експерти музейної справи, історики і археологи повинні будуть визначити, яким має бути музей.

Варто зазначити, що заступник директора ДП «ДНДІБК» Юрій Слюсаренко пояснив всю складність містобудівної ситуації на ділянці на Поштовій площі. Він наполіг на підтримці існуючих підпірних стінок і конструкцій плитою-перекриттям.

Також повідомляється, що для міської влади важлива безпека городян, тому потрібно обговорювати і технічні питання.

Популярні новини зараз
В Україні індексація пенсій отримала "добро": хто отримає надбавку вже у серпні Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Тарифи "душать" українців із новою силою: які комунальні послуги подорожчали найбільше ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

На даний момент на Поштовій припинені будь-які дослідні та будівельні роботи. І одні з них не будуть відновлені до тих пір, поки не буде визначено оптимальне рішення по укріпленю паль котловану.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що 29 грудня, у Дарницькому районі Києва в Дніпрі виявили тіло чоловіка.