З сьогоднішнього дня, 29 серпня, і до 23 вересня в Києві на Либідській площі обмежили рух громадського транспорту.

Це пов'язано з капітальним ремонтом шляхопроводів, на яких деформувалися шви, повідомляє прес-центр столичної міської держадміністрації.

Влада Києва закликала городян поставитися до обмежень з розумінням і пообіцяли в найкоротші терміни впоратися з ремонтними роботами.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що з понеділка комунальники обмежили рух транспорту на Південному мосту. Це буде тривати декілька місяців. Також ми писали про те, як в Солом'янському районі на вулиці Механізаторів просто посеред проїжджої частини провалився асфальт.

Популярні новини зараз
НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші
Показати ще