Зміни в архітектурі Києва в багатьох випадках викликають неабиякий резонанс серед жителів столиці. І це не дивно, враховуючи здебільшого зневажливе ставлення нових забудовників до історичної спадщини та до думки самих киян.

Однією з таких скандальних забудов є парк "Юність" на Микільській Борщагівці. Кияни вже другий рік боряться проти незаконної забудови цієї зеленої зони.

Проект реконструкції парку, замовником якої виступає Комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), у тому вигляді, в якому він на даний час існує, не влаштовує жителів Святошинського району, які дуже негативно сприймають цю забудову.

Активісти, серед яких багато молодих людей, котрим, власне, і доведеться жити серед цієї всієї "реконструкції", не лише готові, але й намагаються всіма силами внести свої пропозиції в цей проект. Однак чиновники тільки годують їх відписками стосовно громадських обговорень, зневажаючи потреби місцевих жителів.

Святошинська молодь провела 28 грудня акцію "Промінь надії", вимагаючи справжнього громадського обговорення проекту , а не проведеного "тишком-нишком" без, власне, громадськості.

Популярні новини зараз
Вечірка рептилій: 60 новонароджених змій раптово виповзли з ванної орендованого будинку Українці просять чоловіків призовного віку випускати за кордон - петиція президенту набрала голоси Байден побив путіна: в The Sims вийдуть нові ігрові набори Moonlight Chic і Little Campers - створити бункерного діда тепер простіше Російські окупанти готують наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ - повідомлення Генштабу
Показати ще

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Тарас Рибаченко.

" Чому депутати з чиновниками не виконують своє ж рішення №326/1330? Чому місцевих мешканців не питають, що їм потрібно? Чому тишком нишком проводять громадські обговорення? Чому створюється такий супротив від депутатів та чиновників, котрі окрім звинувачень та дурних відписок ніяк не сприяють демократичному розвитку суспільства!?... Сподіваємось що мер Києва В.В Кличко почує нас. І ми зможемо знайти відповіді на всі ці питання під час справжнього громадського обговорення", - написав активіст.

Вчора #обєднанамолодьмайбутнього Провела новорічну акцію “Промінь надії”🎆. Метою нашего заходу було показати міській...

Posted by Taras Rybachenko on Thursday, 28 December 2017

Ще однією такою скандальною забудовою, яка розлютила киян, є забудова території урочища Вумівський ліс у селі Петропавлівська Борщагівка.

Як повідомляв портал "Знай.ua", активістка Валентина Аксьонова, котра тривалий час протистоїть незаконній забудові та бориться з корупцією місцевої влади, змушена була покинути територію України через загрозу розправи - жінці погрожували вбивством її маленького сина.