Мер Києва Віталій Кличко порушив закон, підписавши меморандум з забудовником Сінного ринку. Так вважають столичні архітектори, які 29 листопада направили градоначальнику відповідне звернення.

Архітектори вважають, що одноосібні рішення про знесення і забудову історичних об'єктів може позбавити Віталія Кличка крісла мера, повідомляє телеграм-канал «ХК».

"... якщо коротко, архітектори пишуть, що одноосібні рішення щодо знесення і забудову історичних об'єктів є непоганим таким приводом для того, щоб вилетіти з посади мера раз і назавжди", - йдеться в повідомленні.

На підтвердження своїх слів архітектори нагадали про вимоги Генплану столиці, згідно з яким висота забудови в центральному районі Києва не може перевищувати 27 метрів.

Діями Кличка також незадоволені і в "Національному корпусі", де також висувають головну вимогу про зниження висоти споруди з 19 до 15 поверхів.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська стривожила українців зовнішніми змінами: "Зараз Ви чужа"

У моторошній ДТП під Хмельницьким загинула жінка: летіла в машині, повній дітей

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Пішов з життя зірка "Битви екстрасенсів" – був одним з перших

Показати ще

Заначимо, що згідно з меморандумом, який Кличко підписав з представниками замовника будівництва Сінного ринку – "Емпоріум Пропертіз", висоту одного з будинків зменшать на три поверхи, ще двох - на один. При цьому висота самого комплексу не зміниться, і буде становити 19 поверхів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", кияни в мережі масово ополчилися проти мера Віталія Кличка та звинувачують його у бездіяльності і неналежному виконанню обов’язків.