Хоча весна практично завжди є «низьким» сезоном в сегменті довгострокової оренди квартир, в березні 2018 року було зафіксовано зростання цін у даному сегменті ринку нерухомості.Про цей факт повідомляє видання Hvylya.net.

Фахівці проаналізували оголошення, розміщені на порталі, а також активність користувачів (266 328 відвідувань за березень 2018 року). Незважаючи на заяви деяких учасників ринку про падіння цін на оренду, в березні медіанна ціна пропозиції по оренді квартир на вторинному ринку Києва, представлених в базі даних порталу Address.ua, склала $567, що на 3,5% вище середньої аналогічної цифри за попередній місяць. Ціна однокімнатних квартир зросла на 1,7% і склала $365. Двокімнатні квартири подорожчали на 4% до $559. Медіанна ціна трикімнатних квартир у березні 2018 році склала $836, що на 3% більше, ніж у лютому цього року.

Найчастіше в столиці орендують однокімнатні квартири. Так, у березні 40% на ринку оренди нерухомості доводиться на «одинички». 33% потенційних орендарів потребують комнатности і шукають для оренди двокімнатне житло. Найскладніше здавати в оренду багатокімнатні квартири, лише 7% орендарів підшукують таке житло.

"Збільшення вартості квартир скоріше можна назвати збільшенням вартості пропозиції. Тобто за рахунок збільшення активності вимивається досить швидко з ринку найдешевша пропозиція і залишився, як би дає приріст середньої ціною. Така ситуація триватиме недовго — незабаром настане літнє затишшя, коли кількість угод буде мінімальним. Тому до серпня я очікую цінову стабільність", — поділився роздумами Едуард Бразас, керівник Комітету по інформаційним системам та аналітики Асоціації фахівців з нерухомості України.

Що краще - орендувати або купити кваритру у Києві - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у репортажах низки українських ЗМІ пройшла інформація про те, що міністр фінансів Данилюк придбав собі житло в Лондоні. Крім того, він не вніс цю нерухомість у свою електронну декларацію.

Популярні новини зараз
Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба" Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

Сам Данилюк заперечує налчичие в його власності якої-небудь нерухомості у Великобританії.