У Києві табір ромів, який нещодавно гнали з Лисої гори, влаштувався в в одному з найкрасивіших парків. Роми облюбували парк "Голосіївський".

Вони облаштували там землянки, знищили рослини і засмітили парк відходами, повідомив співробітник парка Олександр Соколенко.

"Співробітників лісопарку на захоплену територію роми не пускають, при цьому самовільно валять ліс і використовують дерева як дрова для обігріву та приготування їжі", - написав він.

Роми не лише перетворили на смітник парк, а й з агресією ставляться до працівників НПП.Поліція тим часом, за словами людей, не реагує на звернення.

Популярні новини зараз

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Володимир Зеленський звернувся до воїнів ЗСУ, особисто прибувши на Донбас: "Кожного"

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Показати ще
"6 червня під час перевірки 122 кварталу Київського лісництва (ділянка в парку. - Ред.) роми напали на співробітників служби охорони природно-заповідного фонду та активістів, які намагалися потрапити на захоплену територію і закидали їх камінням, цеглою та іншими предметами", - написав Соколенко.

Табори ромів почали масово розганяти і в інших містах

9 травня, в селищі Рудне Залізничного району Львівської області невідомі спалили табір ромів дотла. Пожежа знищила практично все майно ромів, а самим мешканцям табору довелося рятуватися втечею.

Дивіться: Як у Києві націоналісти гнали ромі

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у центрі Ужгорода на вулиці Корзо жителі міста спостерігали за неприємним інцидентом. На вулиці Корзо малолітні роми почали приставати до туриста та лізти до нього у кишені.

У Києві 18 травня активісти провели мистецьку акцію "Синдром вижив", під час якої відтворили хатину ромів. На Михайлівській площі була відбудована і потім розібрана хатина, що існувала в тимчасовому поселенні ромів в Дніпровському районі Києва і знесена в 2017 році. Колективну роботу активісти присвятили поселенням ромів і іншим стихійним поселенням.