Найвищу зарплату отримують жителі Подільського, Шевченківського, Печерського та Голосіївського району столиці.

Згідно з даними Головного управління статистики Києва, в жовтні кияни в середньому отримували 11 454 грн, що на 0,3% більше, ніж у вересні.

"У жовтні 2017 розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) становив 11454 грн. У порівнянні з вереснем цього року розмір зарплати збільшився на 0,3%, а в порівнянні з жовтнем 2016 року - на 30,9%", - вказується в повідомленні.

У той час, як в Подільському, Печерському, Шевченківському та Голосіївському середній розмір заробітної плати відповідно 13 930 грн, 13 585 грн, 12 977 грн і 11 959 грн, що вище середнього показника по місту.

Популярні новини зараз
Японією шириться смертельна інфекція: бактерії вбивають за 48 годин На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня
Показати ще

Не пощастило жителям Деснянського і Дарницького району - 7314 грн і 8100 грн відповідно. Найприбутковішими сферами діяльності виявилися: фінансова і страхова діяльність; інформації і телекомунікації; державне управління та оборона.

Найменше заробляю т працівники підприємств текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів; організацій харчування; охорони здоров'я та надання соціальної допомоги.

Не зарплата, а афера

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що статистичні дані заявляють про рекордне збільшення заробітних плат в Україні. За даними Держстату, середня заробітна плата українців в листопаді 2017 року збільшилася на 21,4% в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року - до 7479 грн.