30 січня зникла 18-річна студентка Національного медичного університету імені Богомольця Мукаддас Насирлаєва. Як з'ясувалося, дівчина звела рахунки з життям, стрибнувши з київського мосту Патона.

Про трагедію повідомив глава діаспори туркменського народу Ровшанбек Розметов, передає "Факти".

"Виявилося, що трагедія відбулася ще 30 січня, у день зникнення Мукаддас. Нам було відомо, що дівчина зайшла в 17.00 в метро на станцію "Політехнічний інститут" і пропала. Тепер з'ясувалося, що вона вийшла на станції "Дніпро", звідти дійшла пішки до моста Патона і стрибнула з моста у річку. До останнього ми сподівалися, що Мукаддас жива, але на жаль, камери відеоспостереження зняли момент, як вона стрибнула", - розповів Розметов.

На камерах відеоспостереження видно, що дівчина була одна на мосту. Повз проїжджали машини, але так як на вулиці було темно, дівчину ніхто не помітив.

"Тіло поки не знайшли, але вже ведуться пошуки. Я, як представник її батьків, тепер буду звертатися в поліцію з проханням перекваліфікувати кримінальну виробництво з "Умисного вбивства" на "Доведення до самогубства", - повідомив Розметов.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Крім того, напередодні у студентки була незрозуміла ситуація з заступником декана в Національному медичному університеті ім. Богомольця.

У Мукаддас закінчилася тримісячна віза, потрібен був дозвіл на проживання. За реєстрацію іноземних студентів у вузі відповідає деканат. Мукаддас потрібно було подати в посольство Туркменістану завізована деканом факультету заяву про сприяння у вирішенні питання з видом на проживання в Україні.

За словами двоюрідна сестри дівчини, заступник декана по роботі з іноземними студентами чомусь відмовилася підписувати заяву студентки і порвала його. Це сталося за тиждень до зникнення Мукаддас.

Поведінка заступника декана була дивною, і студентка не розуміла, що від неї хочуть.

Мукаддас розуміла, якщо не отримає дозвіл на проживання, її виключать з університету. Посольство Туркменістану пішло назустріч студентці і запропонував принести лист з університету, а потім заплатити штраф за порушення режиму перебування в Україні. Батьки Мукаддас готові були сплатити цей штраф, але отримати лист у деканаті дівчині не вдалося.

30 січня, за кілька годин до загибелі Мукаддас знову пішла до заступника декана в надії вирішити це питання. Про що вони говорили – невідомо, але після цього студентка зникла, а її телефон був відключений.

"Батьки дівчини підозрюють, що вона покінчила з собою з-за конфлікту з заступником декана. Мукаддас добре вчилася і мріяла стати стоматологом. Не уявляю, що треба було їй сказати, щоб вона скоїла суїцид. Ми не маємо наміру пускати цю справу на самоплив", - повідомив Розметов.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що у Полтаві чоловік повісився в одній з військових частин.