День Києва 2017 пройде в ці вихідні 27-28 травня. Це буде 1535 річниця з орієнтовної дати заснування української столиці.

Портал "Знай.ua" підготував відео, яке дозволить ознайомитися з найвизначнішими та найкрасивішими пам'ятками й локаціями Києва. Українська столиця вважається містом з багатою історією та історичною спадщиною.

Особливо туристів та гостей Києва вражають численні храми та собори. Вражає так незвичайно краси панорама міста, яку можна розгледіти з лівого берега. Тут можна побачити славнозвісні зелені пагорби, серед яких видніються  куполи соборів та монументальна статуя Батьківщини-матері.

Туристам традиційно радять прогулятися центром Києва та Андріївським узвозом, де особливо відчувається атмосфера старого міста. Також варто відвідати пам'ятник засновникам столиці Кию, Щеку, Хориву та їх сестрі Либідь, який встановлений на набережній Дніпра.

Популярні новини зараз

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Популярний у жінок український блогер-мільйонник помер від ковіда, залишивши трьох дітей

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, головні святкування до Дня Києва відбудуться на Софійській площі. На головній музичній сцені виступлять колективи аматорів і професіоналів в рамках танцювальних конкурсів. Крім того, заплановано безліч спортивних та культурних заходів.