Вже цього тижня буде День незалежності України, і як завжди, вся країна буде відзначати це свято. Але наймасштабніші заходи будуть проходити саме у столиці. Крім традиційного параду військової техніки в День незалежності України, буде ще досить багато різних розваг та урочистих подій. І саме тому ми вирішили розповісти вам, куди піти в Києві на День незалежності України.

День незалежності України 2017: куди піти в Києві 24 серпня

День незалежності України святкуватимуть цілий тиждень, тому розваг буде досить багато, і кожен знайде щось для себе.

Вже з 22 серпня у Києві відкриється виставка сучасного озброєння і військової техніки, де буде досить багато різних експонатів не лише сучасних, а і старовинних. Проходити ця виставка буде на Хрещатику.
На Михайлівській площі відкриється виставка історичних артефактів, присвячена Дню Незалежності України.
Так, 23 серпня в День державного прапора України пройде концерт під барвистою назвою "Українці у мирі", де будуть виступати не тільки наші колективи, але й аргентинські, канадські, американські та багато інших.

Звичайно ж, найважливіше і найурочистіше в День незалежності України – це військовий парад в центрі Києва. Щорічно люди можуть побачити величезну кількість самих різних одиниць військової техніки. А в цьому році її буде ще більше, адже участь у параді на Хрещатику візьмуть ще військові з ЄС.
Так само, 24 серпня в Києві пройде "Марш нескорених". Цей парад буде складатися з ветеранів АТО, сімей убитих, або зниклих безвісти солдатів.

Популярні новини зараз

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Акція "Мати Україно, ти одна у нас" пройде в Маріїнському парку. Супроводжувати цей захід в Києві 24 серпня буде концерт етнічних українських груп.

Так само, День незалежності України та День державного прапора відзначатимуть на Позняках. Так 23 серпня в цьому районі буде урочисте підняття прапора з святковим продовженням. А 24 серпня всі святкові заходи проходитимуть у парку "Позняки".

Тепер ви знаєте як святкувати День незалежності України у Києві, і завдяки вихідним в цей день у вас буде прекрасна можливість відпочити в столиці.