День Незалежності України – одне з найголовніших свят країні. Воно з'явилося 1992 року постановою Верховної ради України. З того часу День Незалежності України святкується по всій країні з величезними масштабами і урочистими заходами. Парад на День Незалежності це головний захід, яке проводиться майже щорічно.

Парад на День Незалежності України 2017: як проводили раніше

Парад на День Незалежності України почав проводитися ще з 1994 року. Перший раз він проводився в честь позбавлення країни ядерної зброї. Тоді президент країни Леонід Кравчук сказав такі слова: "Україна офіційно позиціонувала себе як без'ядерна позаблокова держава. Виходячи з цієї концепції, ми вважали, що нам не потрібно демонструвати військову силу, а нам потрібно демонструвати мирну українську силу". Перший Парад на честь Дня Незалежності України провели на Хрещатику і з того моменту традицій ніхто не змінював.


Наступний парад провели через 4 роки, в 1998. Після цього він проводився постійно, аж до 2005 року. Потім перерва на три роки, і замість бронетехніки проходили військові музиканти.


З 2008 і 2009 році парад на честь Дня Незалежності країни проходив досить масштабно і урочисто, була велика кількість техніки.
Після приходу Віктора Януковича парад на честь Дня Незалежності країни скасували аж на 4 роки (2010-2013). Це пояснювалося поганою економічною ситуацією в країні.
Після цього, і до нашого часу День Незалежності України завжди супроводжується парадом.

Популярні новини зараз
Як обчислюватимуть пенсію українцям у 2023: у ПФУ пояснили важливий нюанс Важливі дати 2023 року: доленосні дні, які змінять все життя для кожного знаку зодіаку Які продукти ніколи не можна розігрівати у мікрохвильовці: несподіваний перелік П'яний мобік із "ДНР" показав, за що він бореться з українцями насправді: "Це брат солямба"
Показати ще

Парад на День Незалежності України 2017: що нового буде

За словами міністра оборони України Степана Полторака, парад цього року буде відрізнятися від попередніх. Будуть введені нові традиції, які повинні сприяти підняттю морального духу військових.
До того ж, в цьому році в параді братимуть участь не тільки українські військові, але й іноземні.
За словами міністра, парад буде проходити в абсолютно новій концепції, це буде дуже цікаво і незвично для багатьох. До речі, в цьому році, крім всіх звичайних свят, буде проходити виставка сучасного зброї.