У День вишиванки 17 травня жителі Святошинського району Києва встановили незвичайний рекорд. В одному місці в національних костюмах зустрілися найменша і сама доросла мешканки столиці. Про це повідомляє Informator.ua.

Рекорд відбувся у четвер, 17 травня, у Києві на проспекті Перемоги, 97. Він був зареєстрований присутніми представниками Національного реєстру рекордів України. Вони провели реєстрацію нового національного досягнення. Видання повідомило про це з місця подій.

"У форматі флешмобу Святошин вже третій рік поспіль святкує День вишиванки. В цьому році ми звернулися за допомогою до організації "Жінки берегині", які залучили до флешмобу найменшу і саму старшу учасниць", - розповідає голова Святошинського району Володимир Каретко.

Голова району також подякував всіх учасників, які допомогли йому увійти в історію національних рекордів України. Він був встановлений за допомогою самої крихітної учасниці в вишиванці. Нею виявилася Ольга Понурком – 2 місяці від народження і сама доросла, - Варвара Евминьевна Коба, якій повних 86 років, вона 1932 року народження.

Популярні новини зараз
"Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Національний рекорд буде занесений в Національний реєстр Рекордів України завдяки активним мешканцям Святошинського району.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" кожен третій четвер травня Україна і діаспора за кордоном – у Канаді, Чехії, Польщі, США, відзначає День вишиванки.

Національна одяг здавна була не лише візитною карткою нашої країни, але й наділена численними символами і відома своєю багатою історією.

Сьогодні вишивка вважається в більшості випадків святкової одягом, тоді як раніше це була повсякденна річ. У будні наші предки носили так звані "буденки" – досить непримітні на вигляд сорочки, а в свято вибирали яскраві, з вишивкою.