Щороку під промовистим гаслом "Вишиванка єднає українців" наші співвітчизники віддають шану не лише національному одягу, а й своїй історії.

Сильні, бо разом

Заради цього об'єднуються ті, хто свого часу з різних причин виїхав за кордон – приміром, до Франції, Туреччини, Греції, ОАЕ, Латвії, США, Великої Британії, Молдови, Єгипту, Італії, Чехії, Австралії, ПАР, Білорусі, Іспанії. Вони вбираються святково і роблять фото на тлі визначних пам’яток.

Приходять у вишиванках на роботу, до університету і навіть дитячого садка. Все заради того, аби черговий раз довести – це ніколи не вийде з моди.

День вишиванки: реакція соцмереж

"Створена руками матері темними ночами при світлі одинокої свічки. Це було в ті часи, коли електрика подавалась порціями, а вдень мама мала іншу роботу, тож вишивання її заспокоювало", " Він (Тарас Шевченко) не цурався і ти зможеш. З Днем Вишиванки!", "Погодьтесь, чудова традиція розшивати вишиванки оберегами і таємними знаками!", " "Наш генетичний код", "Вишиванка – не просте вбрання українців! Це символічна річ для кожного з нас, адже це є святковий одяг! Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного!" - пишуть у коментарях українці.

Цікаво, що сьогодні практично всі соцмережі прикрашають фото земляків у колоритному одязі, ось найбільш яскраві з них:

Популярні новини зараз
Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Ухилянтам готують суворі обмеження: зроблять все, щоб йшли до ТЦК Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

Українці у вишиванках: стильно, гарно і завжди у моді

Дивіться: Всесвітній день вишиванки 2017 (офіційне промо)

Як повідомляв портал "Знай.ua", розкрито 10 таємниць української вишиванки, про які ви не здогадувалися. Наприклад, вишивка хрестиком, яку багато хто вважає традиційно українською, прийшла в Україну з Європи тільки в XIX столітті, переважно з появою компанії Brocard, яка використовувала для своєї парфумерії рекламні упаковки із зображенням схем-вишивок. Також всі знають, що найпопулярніший символ на сорочці – це мак. Але колись він означав не надто приємні події у житті – почуття тривоги, печалі, смерті. Тому часто вишиванки із маками носили хіба що вдови та сироти.