День знань – дивовижне свято, яке відзначають практично всі: самі діти, батьки, бабусі, дідусі, тітки, дядьки, вчителі, директори і весь інший персонал школи. Звичайно, урочистих моментів у День знань вистачає: святкові лінійки, концерти і, звичайно, перші уроки. Для учнів – це все не тільки дуже цікаво, і складно, особливо після літніх канікул, під час яких вони займалися своїми справами. І після складного дня в школі, хочеться не піти відпочивати, а продовжити відзначати День знань. Тому ми вирішили розповісти вам куди можна піти в Києві 1 вересня з дитиною.

День знань на Пішохідному мосту
Всіх охочих 1 вересня запрошують на міст біля Труханового острова. Там з 17.00 розпочнеться "Мильна казка", а якщо простіше, то фестиваль мильних бульбашок. Організатори обіцяють величезну кількість цікавих сюрпризів, і, звичайно, мильних бульбашок. Участь у цьому фестивалі безкоштовне.

День знань у парку "Феофанія"
А в цьому місці 1 вересня всі святкові заходи розпочнуться ще з 12 годин дня. Організатори обіцяють величезну кількість цікавих розвиваючих конкурсів та ігри з улюбленими персонажами дитячих казок. Так само, у День знань парк Феофанія пропонує величезну кількість різних атракціонів, і майстер-класів по творчості. Крім цього, тут вашу дитину можуть навчити робити листівки, орігамі і ліпити з солоного тіста. Вхід для дорослих коштуватиме 20 грн, для дітей – 5, а для людей похилого віку – безкоштовно.

День знань в Зоопарку
1 вересня в Київському Зоопарку будуть проходити заходи до дня ветеринара. Все це буде тривати з 1 по 3 число. Дітей навчать надавати першу допомогу домашнім тваринам, так само можна буде зробити благодійні пожертвування для бездомних тварин.
А найцікавіше для дітей – це можливість написати доктора Айболіту. І дитині, який напише найкращий текст, проведуть індивідуальну екскурсію по Зоопарку. А крім цього, в суботу, 2 вересня у київському Зоопарку буде проходити День морозива.